Jak można bardzo udanie spędzić rocznicę własnego ślubu?

Przyjęło się w Polsce, ale w innych oczywiście również, że rocznice ślubów są jakoś świętowane – choć to nie jest w każdym przypadku obowiązująca zasada. Co zatem mógłby zrobić mąż, który chce spędzić ze swoją małżonką rocznicę tego niezwykłego dnia w jakiś inny sposób? Cóż, można wymienić całkiem sporo ciekawych alternatyw, ale jeśli chcielibyśmy sprawić wielką niespodziankę, bardzo dobrym rozwiązaniem może być choćby zagraniczna wycieczka. Zasadniczo jest dużo pięknych miejsc na Starym Kontynencie – Londyn, Madryt, Wenecja, Dubrownik albo choćby Kopenhaga.

Bardzo popularnym środkiem transportu są na pewno samoloty – konkretniej tanie linie lotnicze. Może takie linie nie zapewniają dla nas wygody, zwłaszcza mowa o miejscu na nogi, lecz jeżeli w samą porę zarezerwujemy bilety, całkiem możliwe, że za 4 bilety zapłacimy około 200-500 złotych. Można taniej, można również drożej – zależy od terminów i destynacji. Zwróćmy większą uwagę na to, gdzie jest położone lotnisko. Przykładowo Okęcie jest położone dosyć niedaleko centrum, a na dodatek nie leży gdzieś za miastem, co oznacza, iż transport z i na lotnisko jest tani. Jednak już w przypadku takiego Sztokholmu mówimy o większych odległościach i kosztach.

Podróżowanie na własną rękę ma dużo atutów, lecz może byłoby warto zaznajomić się bardziej szczegółowo z ofertami biur podróży jakich sporo działa w naszym kraju? Jeśli rzetelnie podejdziemy do poszukiwania okazji wyjazdowych, znaleźć mamy możliwość wycieczki last minute gwarantujące całkiem spore oszczędności. Prawdopodobnie jedyną wadą ofert last minute jest to, że kiedy bierzemy wolne na podróż, rozpoczynamy przygotowania, tak naprawdę nie wiemy gdzie polecimy. Chociaż zapewne dla wielu ludzi takowa niespodzianka to duża frajda. Jedno jest pewne – o rocznicy swojego ślubu nigdy nie powinniśmy zapominać!
źródło: http://www.creativehubgroup.pl, psiatv.pl, http://aofn.pl, www.firmaprzewozowagdansk.pl

Przeczytaj także:

Categories: Turystyka

Comments are closed.

rejsy

Rejsy przeważnie kojarzą się każdemu z w gruncie rzeczy wybitnie ...